O nás - Dobremobily - špecialista na mobilné telefóny

Internetový obchod Dobremobily bol založený v roku 2009 so zámerom poskytnúť zákazníkom bohatú ponuku v oblasti mobilných telefónov, príslušenstva, servisu a služieb. Každoročne rastieme a rozširujeme našu sieť predajní nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike a po siedmych rokoch pôsobenia sme stabilnou súčasťou trhu s mobilnými telefónmi.

Od konkurencie sa odlišujeme komplexnou ponukou služieb:

  • predaj mobilných telefónov
  • servis a opravy mobilných zariadení
  • kompletné príslušenstvo k mobilom
  • výkup mobilných telefónov

Predaj nových a použitých mobilov

Vyberte si svoj nový mobilný telefón v našom e-shope Dobremobily.sk alebo v deviatich špecializovaných kamenných predajniach na Slovensku a v Českej republike, v ktorých Vám s výberom poradí vyškolený personál. Telefóny, ktoré Vám ponúkame, pochádzajú výhradne z oficiálnej slovenskej alebo zahraničnej distribúcie a majú štandardnú 24-mesačnú záruku.

Ponúkame vám mobilné telefóny svetových značiek aj použité a vykúpené mobily za priaznivé ceny formou bazáru. Nakupovať u nás môžete aj na splátky.

Servis a opravy mobilov, odborné poradenstvo

Poskytujeme špecializovaný servis mobilných telefónov a tabletov všetkých známych značiek. Na servisnom mieste v Prievidzi v OD Prior na 1. poschodí sú Vám k dispozícií každý pracovný deň kvalifikovaní servisní technici, ktorí Vám vedia poskytnúť opravu na počkanie za výhodnú cenu.

Náš servis opravuje závady ako výmena LCD displeja a dotykového sklíčka, oprava nabíjania, výmena slúchadla/mikrofónu, oprava tlačidiel, výmena krytov, oprava signálu, čistenie telefónov po oxidácii (obliate a “utopené” telefóny) a mnohé ďalšie. Poskytujeme aj služby ako odblokovanie telefónov, nahratie nového softwaru, nahratie iného jazyku a podobne.

U nás sa môžete spoľahnúť na to, že Váš telefón skončí v správnych rukách a bude mu poskytnutý odborný servis za férovú cenu. Môžete nás navštíviť osobne alebo nám svoj telefón môžete zaslať kuriérom alebo poštou - telefón u nás podrobíme diagnostike zdarma a následne Vás budeme informovať ohľadom ceny opravy.

Adresa:
Servis Dobré Mobily
OD Prior, 1. poschodie
Námestie slobody 1
971 01 Prievidza

Telefón: 0905 225 224
E-mail: servis@dobremobily.sk

Poskytujeme služby odborného poradenstva. Viac o servisných prácach.

Výkup mobilných telefónov

Dostali ste telefón, ktorý nepotrebujete? Chcete predať svoj starý mobilný telefón? Vykúpime váš mobil za najlepšiu cenu! Vykupujeme aj neúplné balenia - osobne i na diaľku. Viac o výkupe mobilov.

Výmena starého mobilu za nový - odkúpenie mobilu na protiúčet

Ponúkame vám výkup telefónu formou protiúčtu - vymeňte svoj starý telefón za nový s doplatkom rozdielu v cene. Vyskúšajte náš protiúčet!

Špecializovaný e-shop na mobily a príslušenstvo

Prevádzkujeme certifikovaný internetový e-shop od roku 2009. Sme stálicou medzi slovenskými e-shopmi s neustále narastajúcim počtom spokojných zákazníkov.

Kde nájdete Dobré Mobily?

Dobré Mobily nájdete na Slovensku v 10 kamenných predajniach a certifikovanom servise:

Dobré Mobily v Českej republike:

Približujeme sa svojim spokojným zákazníkom! Pripravujeme pre vás otvorenie nových prevádzok na ďalších miestach Slovenska.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informacii.
SÚHLASÍM