Mobil na splátky

Postup pri nákupe mobilného telefónu na splátky:

  • Pokiaľ si zvolíte v objednávke v spôsobe platby Nákup na splátky Quatro alebo Home Credit, presmeruje Vás systém na stránky danej splátkovej spoločnosti, kde vyplníte potrebný formulár. Na Vami uvedenú e-mailovú adresu príde odpoveď o schválení úveru a následne Vám budú zaslané zmluvy k podpisu. Po odoslaní podpísaných zmlúv spoločnostiam Quatro alebo Home Credit Vám budeme expedovať tovar podľa spôsobu dopravy aký ste zadali v objednávke.
  • V prípade nejasností pri vypĺňaní zmlúv odporúčame kontaktovať našich pracovníkov na telefónnom čísle +421 948 130 120, ktorí majú možnosť za Vás spracovať úver, vybrať Vám splátku podľa Vašich požiadaviek. Úver je schválený väčšinou do 15 minút, takže Vám ušetria čas a poskytnú bezplatne informácie o výhodných akciách splátkovej spoločnosti.
  • Splátkový predaj je možný aj na kamenných predajniach. Výhodou je rýchle vybavenie úveru do 15 minút a domov odchádzate spokojný aj so zakúpeným mobilným telefónom.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informacii.
SÚHLASÍM