Doprava a platba

Prepravu tovaru v rámci Slovenskej republiky zaisťuje kuriérska spoločnost, takisto samozrejme ponúkame možnosť osobného odberu na našich predajniach.

Objednávky prijaté cez víkend, sviatok a mimo našu prevádzkovú dobu (Pondelok - Piatok: 7:30 - 16:00) potvrdzujeme vždy v nasledujúci pracovný deň. Doba dodania sa v tomto prípade predlžuje o počet dní pracovného pokoja.

Rýchle komfortné doručenie tovaru kuriérskou službou Slovak Parcel Service

Tovar Vám bude doručený kuriérom na Vami určenú adresu dodania a obdržíte ho nasledujúci pracovný deň po odoslaní z nášho skladu. Kuriér Vás pred doručením bude kontaktovať na Vami zadanom telefónnom čísle. V prípade, že ste sa rozhodli uhradiť objednávku prostredníctvom dobierky, pri prevzatí zásielky ju uhradíte priamo kuriérovi v hotovosti.

Ihneď po odoslaní balíka Vám príde SMS s jeho číslom. Vďaka tomu môžete sledovať jeho pohyb na internete na adrese http://www.sps-sro.sk/sk/Vnutrostatna-preprava/Pohyb-vnutrostatnej-zasielky.html. Kuriér Vám navyše zavolá s dostatočným predstihom a oznámi Vám predpokladaný čas dodania.

Pri platbe prevodným príkazom na účet Vám bude zásielka odoslaná až po pripísaní sumy na náš bankový účet. Objednaný tovar Vám kuriér doručí nasledujúci pracovný deň, pokiaľ objednávku zrealizujete do 14:00 v pracovný deň. O expedovaní zásielky Vás budeme informovať e-mailom a zároveň Vám zašleme číslo Vášho balíka.

Využite služby kuriérskej spoločnosti:

  • Štandardné doručovanie do 1 pracovného dňa v rámci SR
  • 3 pokusy o doručenie
  • sledovanie zásielky
  • možnosť doručenia balíka do Vami určenej hodiny
  • informovanie zákazníka e-mailom o čísle zásielky

Cenník:
Objednávka nad 300 € zdarma
Objednávka do 300 € 3 €

Zasielanie tovaru pri predaji na splátky

Predaj na splátky zabezpečujeme prostredníctvom spoločností Quatro a Home Credit.

Nákup na splátky prostredníctvom spoločnosti Quatro

Tovar zasielame po podpísaní úverových zmlúv, ktoré zákazník posiela spoločnosti Quatro na adresu Všeobecná úverová banka, Mlynské nivy 1, 829 90 Bratislava 25.

Spoločnosť Quatro nás následne informuje, že môžeme tovar zákazníkovi expedovať. Zákazník nám platí iba výšku akontácie a poštovného. Zasielanie je možné kuriérskou spoločnosťou. Platba je možná dobierkou aj vopred prevodom na účet, prípadne v hotovosti na našej predajni.

Cena dopravy je nasledovná: pri nákupe nad 300 € zdarma (osobný odber zdarma), pri nákupe do 300 € je cena dopravy 3 €, osobný odber je zdarma.

Nákup na splátky prostredníctvom spoločnosti Home Credit

Tovar zasielame po podpísaní úverových zmlúv, ktoré zákazník posiela spoločnosti Home Credit na adresu HOME CREDIT SLOVAKIA, a.s., Teplická 7434/147, 921 22 Piešťany.

Spoločnosť Home Credit nás následne informuje, že môžeme tovar zákazníkovi expedovať. Zákazník nám platí iba výšku akontácie a poštovného. Zasielanie je možné kuriérskou spoločnosťou. Platba je možná dobierkou aj vopred prevodom na účet, prípadne v hotovosti na našej predajni.

Cena dopravy je nasledovná: pri nákupe nad 300 € zdarma (osobný odber zdarma), pri nákupe do 300 € je cena dopravy 3 €, osobný odber je zdarma.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informacii.
SÚHLASÍM